SANALBASIN
Boş Gökyüzünde sıra sıra ışıklar! Görenler hemen telefona sarıldı...
Boş Bakan Koca'nn veri hatası dediği tabloda 'Sakarya' detayı.. Sakarya listede bu kez yok! Boş Gazeteciler soracak Sakaryaspor Başkanı Cevat Ekşi cevaplayacak. 9 Mayıs Pazar günü canlı yayında TV264'de Boş Meğer vaka sayısının en çok azaldığı 2'nci il değilmişiz! Boş Cumhurbaşkanı böyle diyor ama AGDAŞ bunu yapıyor!
Boş Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım: ?Vakalarımız son günlerde 250?nin altına kadar düştü? Boş Dünya'ya pilot yetiştirilecekti, kirasını bile ödeyemedi... Sözleşmesi iptal edilecek Boş Şehirde nefes kesen kovalamaca! Polisten böyle kaçtı? Boş Hızırtepe'yi yasa boğan ölüm! 4 çocuk annesi amansız hastalığa yenildi Boş Vaka sayısı en çok azalan iller açıklandı... Listede Sakarya'da var!
Boş Yengesini ayağından vurdu! Boş Sıfır aracı ile otoparkta yer ararken kaza yaptı! Boş Vaka sayıları düşüyor ama? Sakarya'da günde 472 kişi koronavirüse yakalanıyor! Boş Başkanın en acı günü! Babasını toprağa verdi... Boş Pasajda ayağından vurdu... Alacak verecek tartışmasında kan aktı Boş Sosyal medyada play-off hareketliliği! Boş Başkan Mutlu Işıksu'nun babası vefat etti Boş Bakan koca açıkladı! İşte Sakarya'daki vaka sayısı... Boş Traktör bugün ikinci kez can aldı. Bu kez acı haber Ferizli'den geldi Boş Tarikat buluşması değil, turist gezisi!

Lütfen bekleyin değiştirdiğiniz ekran formatına göre
sayfamız güncelleniyor

Sayfa yükleniyor lütfen
bekleyiniz