SANALBASIN
Boş Sakaryaspor başkanını seçiyor! Kongre canlı yayınla Tv264?te
Boş Biraz dinleneceğim diye çıktığı odada ölü olarak bulundu.. Ölüm haberi ilçeyi yasa boğdu Boş 10'a yakın araç birbirine girdi... Sapanca TEM'de zincirleme kazalar meydana geldi... Boş Bu maç kaçmaz! BAL'da düğüm bu maçla çözülecek! Boş Yine Akyazı yine Kepekli mahallesi, Düğün konvoyunda bir kez daha silahlar atıldı
Boş Araç sahipleri bu habere çok sevinecek Boş Genç kadının çığlıklarına kimse anlam veremedi... Cadde bir anda karıştı Boş Kurtuluşun 100. Yılı Coşkuyla Kutlanacak Boş Ayı duysa vicdan yapar! Kiraz dallarını kıran ayıya öyle bir sitem etti ki... Boş Taraklı kaymakam staj yerine döndü... Biri gidiyor biri geliyor!
Boş Sakaryalı mafya babasına 75 yıl hapis! Mahkemeye Boş Covid-19 ile mücadelede umut veren fotoğraflar... Boş Kurtuluşun 100. yılı... İşte mahalle mahalle 4 ay süren Yunan zulmü... Boş 84 yaşındaki adama at arabası çarptı, Pamukova'da ortalık karıştı Boş Fındıklıkta asılı halde bulundu... 10 gündür kayıptı Boş İstanbul'un taşı toprağı altın dediler... Binlerce Sakaryalı bakın hangi illere göç etmiş! Boş Silahlar ard arda ateşlendi.. Tehlikeli karşılama! Boş 1999'dan sonra Deprem Veri İstasyonu'nda ilk kez pik yaşandı.. 'En az 4,5 ya da 6'dan büyük olabilir! Boş Okullar bu sene karmakarışık bitiyor! 186 bin öğrencinin dijital karneleri erişime açılıyor Boş Pamukova'da silah sesleri... Hasmına defalarca ateş etti!

Lütfen bekleyin değiştirdiğiniz ekran formatına göre
sayfamız güncelleniyor

Sayfa yükleniyor lütfen
bekleyiniz