SANALBASIN
Boş İstanbul Valiliği'nden flaş açıklama: Düzensiz göçmenlerle mücadele devam ediyor!
Boş Bakan Nebati'den flaş enflasyon açıklaması: Milletimizi enflasyona ezdirmeyeceğiz Boş Almanya Savunma Bakanı Christine Lambrecht: Türkiye'nin argümanları ciddiye alınmalı! Boş Rus TV'sini izleyenler adeta kanı dondu! ''Kurtulmalıyız, daha da kötüye gidecek'' Boş Bir demet çiçek hayatı ancak bu kadar kabusa döndürebilirdi!
Boş Enginar soymak Türkiye'de önemli bir iş kapısı haline geldi: Aylık 30 bin TL Kazandırıyor! Boş Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum açıkladı: Atatürk Havalimanı'na Millet Bahçesi Projesi'ne devam edeceğiz! Boş Marmara'ya zehir akıyor! Vatandaşlar isyan etti: Biz bu sudan tarımsal üretim yapmaya çalışıyoruz Boş Türkiye'nin konuştuğu Nisa bebeği sokağa terk eden biyolojik anne Ebru Sepetçioğlu tahliye edildi! Boş İçişleri Bakanlığı bildirdi: Bursa'da 3 DEAŞ'lı terörist yakalandı!
Boş Ev fiyatları için 81 ilde flaş adım: Pahalı satan da satıştan cayan da yandı Boş İBB'den flaş karar: İstanbul'a suya yeni zam teklifi! Boş Orman Genel Müdürlüğü hava filosu için ABD'den 10 tane ''Chinook'' tipi helikopter satın aldı! Boş Son dakika: İstanbul'da plastik fabrikasında çıkan yangın yanındaki plastik fabrikasına da sıçradı! Boş Türkiye'nin resti ardından ABD'den yeni NATO açıklaması geldi! Boş Türkiye'nin İsveç ve Finlandiya'ya veto adımı tüm dünyaya manşet oldu! Uluslararası medyada ilk sayfada Boş Kadıköy Belediyesi'ne dev rüşvet operasyonu! 54'ü kamu görevlisi 224 gözaltı var Boş Başkan Erdoğan, BAE'li şeyhe taziye için Abu Dabi'ye gidiyor Boş Koronavirüs salgınında Türkiye'de son durum ne? 16 Mayıs 2022 Pazartesi günü vaka ve vefat sayısı kaç? Koronavirüsten Türkiye'de bugün kaç kişi öldü? Salgına ait son veriler Boş Süper Lig Galatasaray - Adana Demirspor karşılaşması

Lütfen bekleyin değiştirdiğiniz ekran formatına göre
sayfamız güncelleniyor

Sayfa yükleniyor lütfen
bekleyiniz