Tüketiciyi Koruma Derneği (TÜKODER) Yalova Şubesi Başkanı Funda Ayarcı, tüketicilerin telefon dolandırıcıları tarafından kandırılmaya devam ettiğini söyledi.
..”Ülkemiz, iktidar boşluğu var sanılarak kaosa götürülmek istendi.”
Sıcaklık 32 derece.. Nem ise % 90’ları bulacak..
..”Türkiye Cumhuriyeti’ne kafa tutmanın bedelinin ne olduğunu birkaç gündür Tepelerine bombalar yağmaya başladıktan çok iyi anladılar.”
Şenköy Kızılcık Şenliği, 3 Ağustos Pazar günü düzenlenecek etkinliklerle gerçekleştirilecek. Şenlik kapsamında bir de ‘En İyi Kızılcık’ yarışması yapılacak..
Çınarcık’ta kullandığı bisikletten düşerek ağır yaralanan 7 yaşındaki Muhammet Mert Öztorun, tedavi gördüğü Bursa Şevket Yılmaz Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde hayatını kaybetti..
Son günlerde artan terör olayları nedeni ile Türk Yıldızları’nın Yalova’da yapacağı gösteri uçuşu iptal edildi..
‘Araplara endeksli çalışmamız hiç iyi değil!’
..”Yönetim Kurulu Başkanı Tahsin Becan ile Meclis Başkanı Cemil Demiryürek, uyumlu çalışan ve YTSO’da şimdiye kadar görev yapmış en değerli başkanlardır.”
Yalova’dan balkan ezgileri yükseldi..
Vali Selim Cebiroğlu ve Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, Doğu Marmara Kalkınma Ajansı’nın Temmuz ayı yönetim kurulu toplantısına katıldı..
Küçükten büyüğe herkesin uğrak mekanı olan Panjin Parkı’ndaki güvercinler, Yalovalı vatandaşların ve turistlerin ilgi odağı olmaya devam ediyor..
Güç Birliği Derneği’nden Başkan Salman’a ziyaret..
8 Ağustos Cumartesi saat 18.00’da Türk Yıldızları, Yalova semalarında dev bir gösteri gerçekleştirecek.
Altınova Belediye Başkanı Metin Oral, Evliya Çelebi’nin, Seyahatname’yi Altınova’dan başlayarak yazdığını savunarak, ilçede belirli noktalara bununla ilgili tabelalar astıklarını kaydetti.

Yalova Radyolarını canlı dinleyin

  • Radyo Gözde
  • Radyo Çinar
Rating: Yerel Filtre:
Rating: Yerel Filtre:
Rating: Yerel Filtre:
Rating: Yerel Filtre:
Rating: Yerel Filtre: