469 deniz astsubayı mezun oldu
İl Müftüsü Mustafa Üskülüplü, Yalova’ya gelen Araplar hakkında konuştu..
Çınarcık’tan 9 hacı adayı düzenlenen törenle kutsal topraklara uğurlandı. Uğurlama törenine Çınarcık Belediye Başkanı Avni Kurt da katıldı..
Koruköy'de gerçekleştirilen gösterilerden sonra Tatilpark Tesisleri'nde geçen ekiplere, otantik müzik ve kıyafetlerle ülkemizin her yöresinden çeşitli yiyecek ve içecek ikramı yapıldı..
Vali Selim Cebiroğlu, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla Cumhuriyet Meydanı'nda yapılan törenden sonra protokol üyeleriyle Valilik Makamı’nda bayramlaştı..
Kutsal topraklara gidecek hacı adayları, dualar ve ilahiler eşliğinde havaalanına uğurlandı..
AK Parti İl Danışma Meclisi Toplantısı gerçekleştirildi..
Çınarcık Belediyesi itfaiye araçlarına bir yenisini ekledi. Başkan Avni Kurt, belediyenin araç filosunu güçlendirdiklerini söyledi..
30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 93. yıldönümü yarın Yalova’da yapılacak törenlerle kutlanacak. Terör olayları nedeniyle 30 Ağustos Zafer Bayramı boyunca şenlik, konser ve kutlama yapılmayacak..
Termal Belediye Başkanı İsmail Atik, Katar menşeli bir turizm yatırım programının, Katarlı yatırımcılar tarafından ilçelerinde yapıldığını söyledi..
Milletvekili Demirel ve beraberindekiler, Orhangazi-Samanlı tünelini gezdi..
Şehit Ömer Faydalı Caddesi Sanat Sokak köşesinde bulunan Yalova Açık Hava Müzesi, 6 bin yıllık geçmişin izlerini taşıyor.
..”Yalova’nın değerlerine sahip çıkılması, köylü kardeşlerimize değer verilmesi gerekiyor. Derneğimiz sayesinde biz bu değerleri ortaya çıkaracağız.”
Milletvekili Demirel ve beraberindekiler, önce deniz yoluyla ardından kara yoluyla mega projeyi gezdiler..
Üretici artık ruhsatı olmayan ilaç kullanamayacak..
Yalova ilçe manşetleri
Diğer iller

Yalova Radyolarını canlı dinleyin

  • Radyo Gözde
  • Radyo Çinar
Rating: Yerel Filtre:
Rating: Yerel Filtre:
Rating: Yerel Filtre:
Rating: Yerel Filtre:
Rating: Yerel Filtre: