DÜŞÜYORUZ
1.Küme C grubunda mücadele eden rakiplerimizden Şekerpınar Gençlerbirliği ve Darıca Kale Bayramoğluspor haftayı yenilgiyle kapatarak ligle kalma yolunda...
1.Küme C grubunda mücadele eden rakiplerimizden Şekerpınar Gençlerbirliği ve Darıca Kale Bayramoğluspor haftayı yenilgiyle kapatarak ligle kalma yolunda ağır yara aldılar.
1.Küme C Grubu’nda yer alan takımlarımızın yüzü gülmüyor. Ligde kalma mücadelesi veren temsilcilerimizin 3’ü de bu hafta rakiplerine mağlup oldu. Şekerpınar Gölcük Asarköy’e, Darıca Kale Bayramoğlu ise İzmit Yenimahalle’ye 2-0’lık skorlarla mağlup olurken, Kirazpınar da deplasmanda Körfez Esen’e 4-2 yenildi. 11 takımlı grupta Yenidoğan Serdar 5 puanla sonuncu sırada bulunurken, Kirazpınar (14), Darıca Kale Bayramoğlu (13), Şekerpınar Gençlerbirliği (13) ise 8.,9.,10. olarak sıralanıyorlar.
1.AMATÖR KÜME A GRUBU 15.HAFTA PUAN DURUMU
TAKIMLAR O G B M A Y P
- 1-Arapçeşmespor 13 10 1 2 31 8 31
- 2-Kartepe Suadiyespor14 10 0 4 34 20 30
- 3-Başiskele BLD 13 9 1 3 40 18 28
- 4-Çayırova Serhatspor14 8 2 4 30 21 26
- 5-Hisareynspor 14 8 1 5 32 18 25
- 6-Derince Birlikspor 13 6 3 4 23 23 21
- 7-Çamlıtepespor 14 6 2 6 20 21 20
- 8-Yuvam İzmitspor 14 4 2 8 26 34 14
- 9-Kocaeli Yenişehirspor14 3 1 10 15 33 10
- 10-Kocaeli Körfezspor 14 2 1 11 13 39 7
- 11-Gebze Beşköy GB 13 2 0 11 9 38 6
TOPLU SONUÇLAR 15.HAFTA
Gebze Beşköy GB: (BAY)
Çamlıtepespor-Kocaeli Yenişehirspor: 1-2
Hisareynspor-Arapçeşmespor: 2-0
Başiskele BLD Yuvam İzmitspor: 4-1
Derince Birlikspor-Kartepe Suadiyespor: 3-2
Kocaeli Körfez-Çayırova Serhatspor: 1-2
BU HAFTANIN MAÇLARI 16.HAFTA
Yuvam İzmitspor (BAY)
Gebze Beşköy GB-Hisareynspor:
Arapçeşmespor-Çamlıtepespor:
Kocaeli Yenişehirspor-Kocaeli Körfez:
Çayırova Serhatspor-Derince Birlikspor:
Kartepe Suadiyespor-Başiskele BLD
1.AMATÖR KÜME B GRUBU 15.HAFTA PUAN DURUMU
TAKIMLAR O G B M A Y P
- 1-Diliskelesispor 14 12 0 2 36 15 36
- 2-Uzuntarla BLD 14 11 1 2 31 7 34
- 3-Bağçeşmespor 13 9 1 3 27 15 28
- 4-Taşköprü Birlikspor 14 5 3 5 25 19 21
- 5-Bahçecikspor 13 6 2 5 32 22 20
- 6-Çayırova Fatihspor 14 5 1 8 22 31 16
- 7-Bekirderespor 14 4 3 7 24 30 15
- 8-Çayırtepe Gençlik 14 4 0 9 17 34 15
- 9-Üçtepespor 13 4 2 7 19 30 14
- 10- Tayfunspor 14 4 0 10 16 31 12
- 11-Halıdere BLD 13 1 3 9 13 30 6
TOPLU SONUÇLAR 15:HAFTA
Bağçeşmespor: (BAY)
Bekirderespor-Çayırova Fatihspor: 2-2
Diliskelesispor-Halıdere BLD: 2-0
Üçtepespor-Taşköprü Birlikspor: 1-4
Bahçecikspor-Çayırtepe Gençlik: 0-1
Uzuntarla BLD-Gebze Tayfunspor: 2-0
BU HAFTANIN MAÇLARI 15.HAFTA
Taşköprü Birlikspor (BAY)
Bağçeşmespor-Diliskelesispor:
Halıdere BLD-Bekirderespor:
Çayırova Fatihspor-Uzuntarla BLD:
Gebze Tayfunspor-Bahçecikspor:
Çayırtepe Gençlik-Üçtepespor:
AMATÖR SÜPER LİGİ A GRUBU 15.HAFTA PUAN DURUMU
TAKIMLAR O G B M A Y P
- 1-Derince BLD Demir 15 14 0 1 42 8 42
- 2-Çınarlıspor 15 9 2 4 34 11 29
- 3-Sultan Orhanspor 15 8 5 2 29 17 29
- 4-Değirmenderespor 15 8 2 5 27 20 26
- 5-Doğantepespor 15 7 4 4 28 12 25
- 6-Büyük Derbentspor 15 6 5 4 20 18 23
- 7-Kandıra GB BLD 15 6 3 6 23 21 21
- 8-Tavşancılspor 15 4 5 6 13 16 17
- 9-Tavşantepespor 15 4 1 10 16 34 13
- 10-Ç.Plajyoluspor15 3 4 8 14 34 13
- 11-Başaranspor 15 3 3 9 14 28 12
- 12-Alikahya BLD 15 0 2 13 8 49 -1
NOT: Alikahya Belediyespor ligden çekildi üç puanı silindi
TOPLU SONUÇLAR 15.HAFTA
Tavşancılspor-Çenesuyu Plajyoluspor: 0-0
Başaranspor-Çınarlıspor: 0-3
Derince BLD Demirspor-Tavşantepespor: 2-0
Doğantepespor-Sultan Orhanspor: 2-2
Büyük Derbentspor-Değirmenderespor: 2-1
Alikahya BLD-Kandıra GB BLD: 0-3 (Hükmen)
BU HAFTANIN MAÇLARI 16.HAFTA
Alikahya BLD-Başaranspor:
Çınarlıspor-Tavşancılspor:
Çenesuyu Plajyoluspor-Büyük Derbentspor:
Değirmenderespor-Doğantepespor:
Sultan Orhanspor-Derince BLD Demirspor:
Kandıra GB BLD-Tavşantepespor:
AMATÖR SÜPER LİG B GRUBU 15.HAFTA PUAN DURUMU
TAKIMLAR O G B M A Y P
- 1-İhsaniyespor 15 10 3 2 39 22 33
- 2-K. Nusretiyespor 15 8 5 2 31 18 29
- 3-Dilovası BLD 15 8 4 3 29 17 28
- 4-Kartepe BLD 15 7 6 2 31 17 27
- 5-Seka Doğanspor 15 7 5 3 34 21 26
- 6-İlimtepe FK 15 5 4 6 23 22 19
- 7-Kocaeli Güneşspor 15 6 1 8 27 34 19
- 8-Gebze Beylikbağı 15 6 1 8 20 32 19
- 9-Kocaeli 1937 Seka 15 5 3 7 25 35 18
- 10--Yavuzspor 15 3 5 7 16 19 14
- 11- Denizliköyüspor 15 2 7 6 19 21 13
- 12-Çubuklu Balaspor 15 1 0 14 20 56 3
BU HAFTANIN MAÇLARI 16.HAFTA
İlimtepe FK-Dilovası BLD:
Kocaeli 1937 Sekaspor-Kartepe BLD:
Gebze Beylikbağı-İhsaniyespor:
Gebze Denizliköyüspor-Kocaeli Nusretiyespor:
Seka Doğan-Yavuzspor:
Çubuklu Balaspor-Kocaeli Güneşspor
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.